Ik doe het al jaren. Nah ja, jaren...iets minder dan één jaar. Online werken en het is zo goed als allemaal gratis. Mijn bedrijfsemail gekoppeld aan gmail, online documenten via Google Docs, digitaal factureren via MoneyBird und so weiter. Dit zijn enkele voorbeelden. Het is even wennen, een kleine aanpassing betreffende de manier van werken, maar daarna...wil je niet meer anders.
Altijd en overal je gegevens oproepbaar (handig als je iets vergeet voor een afspraak) en altijd een backup (handig als je computer crashed). Nadeel? Is er natuurlijk ook; je bent ergens zonder een internetverbinding. Maar gelukkig heb je dan nog je blackberry, iphone, android of andere smartphone.
Als je interesee hebt, maar nog niet helemaal thuis bent in alle mogelijkheden, biedt de ZZP BV een perfecte oplossing; een workshop! En deze wordt gegeven door:
* Sam van Buuren (www.samvanbuuren.nl/)
* Mischa Coster (www.mischacoster.com/)
* Sigrid van der Hoeven (www.sigridvanderhoeven.nl/)
In slechts drie uur al je werk online! Ze gaan direct aan de slag met de beste en gratis software voor ZZP’ers. Een high impact workshop zonder pauze onder begeleiding van deze drie internet cracks. Neem je laptop mee (zij zorgen voor draadloze internetverbinding) en ze leren je: agenda- en emailmanagement, back-up en delen van bestanden, samenwerken in teams & projecten, kennismanagement, administratie en factureren.
Ze leggen steeds uit wat je ermee kan, helpen je met het aanmaken van accounts, doen wat oefeningen en geven je informatie mee zodat je zelfstandig verder kunt. @samvanbuuren, @mcoster en @igrid1980 (Sigrid zit btw ook op POOQ wooohuuw! Sam & Mischa niet :() werken zelfstandig en doen hun bedrijfsvoering volledig online. Op basis van jarenlange ervaring hebben zij de beste hulpmiddelen voor ZZP’ers geselecteerd: eenvoudig, krachtig en gratis! De workshop ‘Slimmer werken, alles online’ is toegankelijk voor starters en gevorderden op internet. Veel gehoord na afloop: “had ik dit maar eerder geweten”! Meenemen: laptop en een goed humeur :) Inschrijven doet u hierrr.
Data: maandag 19 april, woensdag 28 april, maandag 17 mei, maandag 31 mei, maandag 14 juni, maandag 28 juni
Tijden: Inloop 18.30u Training van 19.00u tot 22.00u
Locatie: Amershof, Snouckaertlaan 11, Amersfoort
Blogger Jolanda Ton
Knipoog
Ledenkorting bij onze partners
POOQ Blog
Statistieken POOQ
ZZP nieuws
ZZP Verzekeringen
ZZP wetenswaardigheden
januari 2012
november 2011
oktober 2011
september 2011
augustus 2011
juli 2011
juni 2011
mei 2011
april 2011
maart 2011
februari 2011
januari 2011
december 2010
november 2010
oktober 2010
september 2010
augustus 2010
juli 2010
juni 2010
april 2010
maart 2010
februari 2010
januari 2010
december 2009
november 2009
oktober 2009
september 2009
augustus 2009
juli 2009
juni 2009